Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

TELETEK YANGIN SİSTEMİ

.
Açıklama:

Teletek Electronics A.Ş. güvenlik ve yangın algılama sistemlerinde, yüksek teknoloji kullanan ve tam ürün yelpazesi üreten üreticidir.

Teletek Electronics A.Ş. Teletek Holding Grubu’nun bir parçasıdır.

Teletek Electronics A.Ş. kuruluşundan 24 yıl sonra daha iyi ürünler için güvenlik ve yangın algılama sistemlerinde yeni fikirler geliştirmeye ve uygulamaya devam ediyor.

Pazarlarımızda ve güvenlik alanında müşterilerimizin çağdaş ve artan ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir uygulama yelpazesi için uygun birey ürünler değil ya komple çözümler geliştirme ve uygulamaya başladı (konut ve küçük ofisler, evler, orta büyük ticari binalar- depolar, mağazalar vb.).

Özellikler:

1. Konvansiyonel Sistemler
Zon bazında algılama yapar. Detektörler ve butonlar tek bir hat üzerine bağlanır. Uygulamada bir zona 25 adet eleman bağlanabilir. Bir binanın her katı bir zon olarak projelendirilir ve sadece o katta yangın olduğu izlenebilir.

2. Adresli  Sistemler
Noktasal/adres bazında algılama yapar. Detektör ve butonlar tek bir Loop (Çevrim) üzerine bağlanır. Sistem kablosu kontrol panelinden çıkar, saha elemanlarına girdi / çıktı yapar ve tekrar kontrol paneline geri döner (Loop tanımı). Uygulamada bir loop üzerine EN54 normlarında 127 adet  eleman bağlanabilir. Ancak panel kapasitesine göre EN normları dışına taşıldığında 200 adete kadar da eleman bağlanabilir. Bir bina olduğu gibi tek bir loop üzerinden kontrol edilebilir. Loop üzerine bağlanan bütün detektör, buton, ve mod&